Požární ochrana budov
 • telefon +420 777 772 490
 • telefon +420 777 713 192
 • Cech EPS

  Člen Cechu elektrické požární signalizace

 • Profesní komora požární ochrany

  Člen Profesní komory požární ochrany

 • Čkait

  Člen ČKAIT

 • Program Zelená úsporám

  Dodavatel v programu Nová zelená úsporám

 • gservis projekty


Naše společnost kimbau nabízí dodávku stabilního a polostabilního hasícího zařízení. Klientům jsme schopni zajistit dodávku jak vodního, tak i plynového stabilního hasícího zařízení (SHZ) včetně následné montáže a pravidelných revizí.

Pokud máte zájem o dodávku stabilního hasícího zařízení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s případným výběrem vhodného hasiva a zajistíme Vám kompletní profesionální servis od dodávky SHZ, přes jeho montáž a následné revize / servisy.

Plynové stabilní hasící zařízení (SHZ)

Mezi naše dodávané produkty patří u plynového stabilního hasícího zařízení zejména inertní plyny (Inergen, Dusík, Argon, Argonite) a chemické plyny ( FM-200, NOVEC-1230, FE-13, FE-25).

Vodní stabilní hasící zařízení (SHZ)

Rovněž nabízíme kompletní dodávku vodního stabilního a polostabilního hasícího zařízení, které zahrnuje sprinklery, drenčery, nízkotlaké a vysokotlaké vodní mlhy, vodní clony a pěnová hasící zařízení.

Specifické systémy požární ochrany

Kromě vyše uvedených standartních stabilních hasících zařízení nabízíme specifické systémy pro požární ochranu budov, které jsou v ČR certifikované, ale prozatím ne tolik využívané. I přes fakt, že systém požární ochrany budov OxyReduct není rozšířen, je velice učinný a jeho technologický postup hašení chraněné místnosti je zcela jistě průlomem v oblasti požární ochrany budov.

Objednávka a dodání SHZ

Jesliže máte zájem o dodávku SHZ, zašlete nám Vaši poptávku na email haseni@kimbau.cz či volejte na +420 777 772 490. Zcela nezávazně a ZDARMA Vám zpracujeme cenovou nabídku a případě Vašeho zájmu se domluvíme na veškerých podrobnostech.