Požární ochrana budov
 • telefon +420 777 772 490
 • telefon +420 777 713 192
 • Cech EPS

  Člen Cechu elektrické požární signalizace

 • Profesní komora požární ochrany

  Člen Profesní komory požární ochrany

 • Čkait

  Člen ČKAIT

 • Program Zelená úsporám

  Dodavatel v programu Nová zelená úsporám

 • gservis projekty


Společnost kimbau vám kromě projekce a dodávky nabízí taktéž montáž stabilního hasicího zařízení (SHZ). Díky téměř 14 leté zkušenosti jsme klientům v rámci montáže SHZ schopni nabídnou profesionální služby.

Certifikáty k montáži SHZ

Na montáže stabilního hasicího zařízení jsme plně certifikovaní a nabízíme vám široké pole produktů SHZ, mezi které patří zejména vodní a plynové stabilní hasicí zařízení, polostabilní hasicí zařízení a další.

Montáže SHZ, PSHZ, LSHZ, GHZ a AHZ

Naše společnost nabízí montáž následujících produktů SHZ.

Pokud máte zájem o montáž stabilního hasícího zařízení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme a v případě vašeho zájmu zajistíme i potřebné revize a servisy SHZ.

Montujeme vodní stabilní hasící zařízení, kam patří například sprinklery, drenčery, vodní clony, nízkotlaké a vysokotlaké vodní mlhy, pěnové stabilní hasící zařízení, polostabilní hasící zařízení (PHZ) a další..

V oblasti plynných SHZ provádíme montáž u inertních hasiv ( INERGEN, ARGONITE, DUSÍK, ARGON); chemických hasiv ( FM-200, NOVEC 1230, FE-13, FE-25 tj. ECARO-25 ); CO2 systémů; aerosolových hasících zařízení (AHZ), systému OxyReduct a dalších...

Objednávka montáže SHZ

Jesliže máte zájem o montáž stabilního hasicího zařízení (SHZ), zašlete nám Vaši poptávku na email haseni@kimbau.cz či volejte na +420 777 772 490. Zcela nezávazně a ZDARMA Vám zpracujeme cenovou nabídku a případě Vašeho zájmu se domluvíme na veškerých podrobnostech.