Zateplení panelových a rodinných domů
 • telefon +420 777 772 490
 • telefon +420 777 713 192
 • Cech EPS

  Člen Cechu elektrické požární signalizace

 • Profesní komora požární ochrany

  Člen Profesní komory požární ochrany

 • Čkait

  Člen ČKAIT

 • Program Zelená úsporám

  Dodavatel v programu Nová zelená úsporám

 • gservis projekty


Po předchozí domluvě je však možné provést stavební práce i ve Středočeském kraji a na Vysočině. V rámci stavebních prací nabízíme klientům veškeré služby, které zahrnují jak výstavbu hrubé stavby, tak i doplňkové práce. (malířské, tesařské, klempířské, truhlářské, pokryváčské atd..)

Firma kimbau je na stavebním trhu již od roku 1994 a nabízí Vám stavební práce především v Praze a blízkém okolí. Po domluvě je však možné stavební práce provést i ve Středočeském kraji a na Vysočině.

Projekty rodinných domů

V rámci našich komplexních služeb v oblasti stavebnictví Vám nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace k vašemu rodinného domu.

Kvalitní realizace stavebních prací je podmíněna dobře zpracovaným prováděcím projektem, předchozí dokumentací pro stavební povolení a počáteční studií, návrhem stavby či dokumentací pro územní řízení.

Posudky staveb

Dále zajišťujeme statické posudky staveb a jejich částí, mykologické posudky u starších objektů týkající se zejména krovů a konstrukcí podlah a stropů, radonové posudky, posudky týkající se sanace zdiva, včetně výsledného návrhu na řešení

Výstavba rodinného domu

výstavba rodinných domů

Pokud již máte projekt rodinného domu, rádi Vám zajistíme kompletní dodávku materiálu a provedení novostavby vašeho domu. Hledáte-li kvalitní a léty ověřenou stavební firmu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám ZDARMA zpracujeme cenovou nabídku.

Rekonstrukce střechy a fasády

rekonstrukce střechy a fasády

V rámci realizace se naše firma aktivně věnuje zateplování fasád s použitím produktů firmy WEBER Terranova, Baumit apod. a také rekonstrukcím a opravám střech, ať již šikmých či plochých. Montáže či opravy "plášťů budov" (střechy a fasády) vč. výměn otvorových prvků provádíme v rámci programu Nová zelená úsporám.

Rekonstrukce domu, bytu, koupelny, bytového jádra

rekonstrukce bytu

Kromě výše zmíněných stavební prací Vám kimbau nabízí rekonstrukce rodinných a panelových domů, rekonstrukce bytů, koupelen a neposledně také bytových jader. Rekonstrukce jsou v dnešní době jednou z nejčastěji prováděných stavebních prací. Proto si vám jako solventní a lety ověřená firma dovolujeme nabídnout naše profesionální služby v oblasti stavebních prací.

Zateplení domu či jeho částí

zateplení fasády

Rozhodli jste se investovat do zateplení rodinného či panelového domu? Neváhejte nás kontaktovat! Zateplení budov je správnou investicí, která se vám v vyplatí. Díky zateplení rodinného či panelového domu získáte nejenom lepší tepelnou izolaci, ale i snížení venkovní hnučnosti a zvýšení hodnoty celé nemovistosti.

Program zateplení nová zelená úsporám

Kimbau je registrovaným dodavatelem programu zateplení Nová zelená úsporám. Pokud chcete využít výhod vyplývajících z tohoto státem nabízeného dotačního programu, dejte nám vědět. Rádi Vám vyřídíme žádost o poskytnutí zmíněných služeb a pomůžeme Vám s jakoukoli stavební prací.

V rámci realizace jsou používány pouze certifikované materiály, a jejich certifikace či prohlášení o shodách je doloženo v rámci přejímacího řízení či kolaudace stavby. Dále nabízíme dodávku a montáž dveří a oken různých druhů.

Inženýring

Chcete si nechat postavit dům bez zbytečných starostí a ještě ušetřit?

Kimbau Vám nabízí inženýrské služby, díky kterým bude zajištěn správný postup výstavby Vašeho rodinného domu a také strategické řízení od předprojektové a projektové přípravy, přes vlastní stavbu až po zakončení stavby a její předání.

Kimbau se dále zabývá požární ochranou (PO) budov, především systémy stabilního hasícího zařízení (SHZ), které Vám naprojektujeme, dodáme, namontujeme i zrevidujeme.